واقعیت استفاده از روش های غیر جراحی بعد از جراحی زیبایی بینی

وقتی یک پزشک ، عکسی از قبل و بعد از یک بینی اصلاح شده توسط روش های غیر جراحی را منتشر کرد افراد زیادی تحت تاثیر آن قرار گرفتند ؛ یکی از این افراد خانمی بود که از نتیجه ی جراحی زیبایی بینی خود که توسط پزشک دیگری انجام شده بود به شدت ناراضی بود و به نظر او نوک بینی اش باریک و کج از آب در آمده بود ؛ اما در نهایت این پزشک ماهر توانسته بود در طی سه جلسه ، ظاهری طبیعی تر و سالم تر را به این بیمار هدیه کند .

بسیاری از پزشکان برای بیماران خود استفاده از فیلر را بعد از جراحی زیبایی بینی ، منع می کنند ؛ ما در این مقاله قصد داریم به سوالات احتمالی شما پاسخ داده و تاکید ویژه ای بر روی انتخاب جراح زبده و ماهر برای انجام روش های اصلاحی غیر جراحی داشته باشیم .

 

برای اصلاح بینی ، روش های غیر جراحی انتخاب بهتری هستند یا روش های جراحی ؟

بعضی از بیماران از ظاهر بینی خود بعد از جراحی زیبایی بینی ناراضی بوده ، اما برای استفاده از جراحی اصلاحی نیز تردید دارند . خوشبختانه ، روش اصلاحی غیر جراحی با استفاده از فیلر ، بنا به چند دلیل ، می تواند یک روش جایگزین بی خطر همراه با نتیجه ای فوق العاده باشد .

ریسک کم تر

به دلیل ریسک پزشکی بالایی که جراحی های اصلاحی دارند ، انجام آن ها به مراتب سخت تر و گران تر از جراحی های زیبایی اولیه بینی است . بعد از جراحی اولیه ، امکان به وجود آمدن بافت زخم نامنظم ، تغییر آناتومی بینی ، پوست ضعیف و به خطر افتادن جریان خون وجود دارد ، به همین دلیل جراح در انجام این نوع از جراحی ها با چالش های بیشتری مواجه است .

بهبودی کوتاه تر

بیماران ممکن است نگران بیهوشی حین جراحی و روند بهبودی طولانی ای باشند که ممکن است 6 تا 9 ماه به طول بینجامد تا نتایج نهایی مورد نظرشان به دست بیاید .

جراحی زیبایی بینی می تواند باعث تغییرات بسیار بزرگی در ظاهر شما شود اما نه اندازه ی تغییرات موثرِ کوچک . ورم اولیه ی بینی در حین جراحی باعث ایجاد یک چالش در پیش بینی کردن شکل نهایی بینی می شود و ظاهری که شما در انتهای جراحی در اتاق عمل داشته اید می تواند با گذشت زمان و در طی روند بهبودی به کل تغییر کند ؛ حتی تغییرات میلی متری در ظاهر نهایی بینی بسیار تاثیر گذار است ! خوشبختانه ، روش اصلاحی غیر جراحی با فیلر ، بی خطر و همراه با رضایت بالای بیمار است .

آیا استفاده از فیلر بعد از جراحی زیبایی بینی امکان پذیر است ؟

فواید استفاده از روش اصلاحی غیر جراحی

آسیب کم تر = ریسک پایین تر

جراحی اصلاحی می تواند یک آسیب روحی و جسمی جدیدی از خود به جا بگذارد ، جای زخم جدید و احتمال آسیب به بینی در حین جراحی . چه بیمار به دنبال تغییرات بزرگ باشد چه تغییرات کوچک ، جراحی اصلاحی همیشه یک گزینه ی تهاجمی به شمار می آید . هر دفعه ای که پوست بریده شود ، باعث مختل کردن خون رسانی به بینی و ضعیف کردن ساختار بینی شده و مشکلات جدیدی را رقم می زند .

اما از طرف دیگر ، استفاده از فیلر می تواند :

  • تحت تاثیر دادن آناتومی خارجی بینی بدون اختلال در آناتومی داخلی آن
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • داشتن نتایج قابل پیش بینی

روش بهتر برای بازسازی بینی

بسیاری از بیمارانی که تحت جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند ، قسمت زیادی از بینی خود را از دست داده اند (استخوان و غضروف ها برداشته شده اند) . بافت ژلاتینی طبیعی فیلر باعث می شود بازسازی و ساخت یک کانتور نرم و صاف راحت تر شود ، حتی با استفاده از میکروکانولا ، فیلر کردن مانند نقاشی کردن است ! استفاده از فیلر بر خلاف استفاده از ایمپلنت ها با دقت و کنترل بیشتری همراه است زیرا بافت ژله مانند فیلر باعث قابل پیش بینی شدن نتیجه کار می شود .

آیا استفاده از فیلر بعد از جراحی زیبایی بینی امکان پذیر است ؟

پایین بودن قابل توجه هزینه

هزینه ی روش های اصلاحی غیر جراحی تنها ذره ای از هزینه ی جراحی زیبایی است . علاوه بر ریسک و پیچیدگی بالا ، جراحی اصلاحی زیبایی بینی بیشتر اوقات بسیار پر هزینه تر از جراحی زیبایی اولیه است . جراحی زیبایی بینی و جراحی اصلاحی بینی گاهی اوقات تا 20 هزار دلار هزینه در بر دارد .

چه چیز هایی را باید بدانید

روش اصلاحی غیر جراحی یک روش جایگزین عالی برای اصلاح جراحی زیبایی اولیه است ، اما کاملا هم بدون ریسک نیست .

کبودی و ورم از اثرات جانبی مرسوم این روش است ؛ با این حال پیچیدگی های دیگری شامل عفونت ، انسداد عروقی (ناشی از تزریق به شریان ها) و در موارد نادر ، کوری را در بر دارد . انسداد عروقی می تواند باعث نکروز بافت (بافت مردگی) و ایجاد جای زخم  شود .

ما آماده هستیم تا در این کلینیک ، جراحی های اصلاحی را با بهترین روش و به همراه فراهم کردن ایمنی لازم برای شما به ارمغان بیاوریم  :

  • استفاده از ماکروکانولای نوک تیز برای جلوگیری از سوراخ شدن شریان ها
  • دقت بالا در نواحی پر خطر ، مانند شریان ها
  • درمان انسداد عروقی به وسیله ی هیالورونیداز برای حل کردن فیلر

بر این باوریم که استفاده از روش های غیر جراحی برای بسیاری از بیماران می تواند  حتی نتایج بسیار بهتری نسبت به روش های جراحی داشته باشد و به همین دلیل است که استفاده از فیلر از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است .

آیا استفاده از فیلر بعد از جراحی زیبایی بینی امکان پذیر است ؟

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.