آیا رینوپلاستی می تواند با حفظ ظاهر طبیعی بینی را کوچک کند؟

رینوپلاستی یا جراحی بینی می تواند تناسب، اندازه و ظاهر بینی شما را تغییر داده و باعث بهبود تقارن و زیبایی صورت شما شود. اگر چه که افراد با دلایل متفاوتی تحت جراحی رینوپلاستی قرار می گیرند، یکی از رایج ترین دلایل کوچک تر کردن بینی است. متأسفانه به دلایل ژنتیک بینی بسیاری از بیماران برای صورتشان بزرگ است و تناسب ندارد. این افراد برای متناسب کردن اندازه بینی به جراحان بینی مراجعه می کنند.

خواه شما از عرض بینی، طول آن و یا اندازه کلی بینی نسبت به دیگر ویژگی های صورت خود ناراضی باشید، رینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی بینی می تواند به شما کمک کند تا ظاهری متناسب تر داشته باشید. رینوپلاستی با اصلاح مشکلات ظاهری بینی می تواند چهره ی دلخواهتان را به شما هدیه کند.

آیا رینوپلاستی می تواند با حفظ ظاهر طبیعی بینی را کوچک کند؟در زمان انجام رینوپلاستی برای کاهش اندازه بینی، قابل درک است که بسیاری از بیماران می خواهند نتایجی طبیعی داشته باشند. خوشبختانه اگر جراح بینی ماهری را انتخاب کرده باشید و همچنین انتظارات واقع گرایانه داشته باشید، تغییرات بینی می توانند بسیار ظریف اما تاثیر گذار باشند. نتایج رینوپلاستی می تواند کاملا طبیعی بوده و باعث ایجاد تناسب در صورت شما شود.

جراح بینی متخصص و با تجربه انتخاب کنید

بیمارانی که مایل به انجام رینوپلاستی هستند، اغلب نگران اند که بینی آن ها شبیه به مایکل جکسون شود! به بیان دیگر نتیجه عمل آنها غیر طبیعی بوده و تناسبی با صورت نداشته باشد.

با این حال، یک جراح بینی متخصص و با تجربه می تواند به نگرانی ها و اهداف شما برای انجام رینوپلاستی گوش دهد و با بررسی آناتومی بینی شما تعیین کند که چه نتایجی را می توانید انتظار داشته باشید.

همچنین با بررسی عکس های قبل و بعد از عمل جراحی بینی پزشک مورد نظرتان می توانید اطمینان حاصل کنید که نتایجی مشابه برای شما راضی کننده است یا خیر. انتخاب جراحی که آناتومی صورت شما را درک کرده و از ایجاد تغییرات بیش از حد بر روی بینی خودداری نماید حائز اهمیت است. جراح بینی می تواند با استفاده از هنر خود ظاهر بینی شما را زیبا و طبیعی کند.

در جراحی طبیعی بینی باید به آناتومی صورت توجه کرده و اندازه بینی را با دیگر اجزای صورت هماهنگ نمود. بیش از حد کوچک شدن بینی، زاویه غیر طبیعی بینی و عدم توجه به تقارن صورت می تواند نتایج عمل را غیر طبیعی کند.

جراح بینی باید به تقارن و ساختار صورت توجه ویژه داشته و با مهارت، تجربه و دید زیباشناسی خود بهترین نتایج ممکن را برای بیمار رقم بزند.

دکتر کیوان اخترکاوان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، جراح بینی مورد اعتماد و با تجربه ای در زمینه رینوپلاستی است. دکتر کیوان اخترکاوان با دید دقیق و دقت کافی می تواند با حفظ ظاهر طبیعی اندازه بینی شما را کاهش داده و نتایج دلخواهتان را به شما ارائه نماید.

آیا رینوپلاستی می تواند با حفظ ظاهر طبیعی بینی را کوچک کند؟اطمینان حاصل کنید که انتظارات واقع بینانه دارید

قبل از انجام رینوپلاستی بینی می بایست اطمینان حاصل شود که انتظارات واقع بینانه برای این روش وجود دارد. اگر چه که دستیابی به نتایج طبیعی در هنگام کاهش اندازه بینی امکان پذیر است اما محدودیت هایی ذاتی برای جراحی رینوپلاستی وجود دارد. توجه به این محدودیت ها به بیمار کمک می کند تا انتظارات واقع بینانه تری داشته و رضایت پس از عمل به پذیرش منطقی این محدودیت ها بستگی دارد.

به عنوان مثال ضخامت پوست باید مورد توجه قرار گیرد، هر چه پوست بیمار ضخیم تر باشد، دستیابی به سطح مورد انتظار بیمار می تواند دشوارتر باشد. از سوی دیگر بیماران با پوست نازک می توانند به درجه بالایی از اصلاح وضعیت بینی برسند و نتایج کاملا رضایت بخشی مشاهده نمایند.

در بعضی موارد ممکن است استئوتومی یعنی برش جراحی یا حذف یک قطعه استخوانی برای رسیدن به نتایج مورد نظر شما ضروری باشد، به ویژه اگر برای کاهش اندازه بینی نیاز باریک کردن کانال تنفسی نیاز دارد.

همچنین معمولا عمل بینی های استخوانی و غضروفی نتایج طبیعی تری را به همراه خواهد داشت چرا که دستکاری و اعمال تغییرات برای این مدل بینی ساده تر است و نتایج بهتری پس از عمل مشاهده می شود.

البته بینی های گوشتی نیز تا حد خوبی می توانند تغییرات طبیعی ایجاد کرده و ظاهری متناسب به صورت داشته باشند.

انتظارات و شرایط شما در طی جلسه مشاوره قبل از رینوپلاستی با جراح مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. اطمینان حاصل کنید که در این جلسه خواسته های خود را عنوان کرده و سپس با توجه به شرایط موجود، این انتظارات را واقع بینانه کنید.

اگر شما امیدوار هستید که اندازه یا شکل بینی خود را به طریقی بهبود دهید که هم طبیعی و هم زیبا باشد، همین امروز با دکتر اختر کاوان تماس گرفته و درخواست جلسه مشاوره دهید. جلسه مشاوره رایگان بوده و می تواند به تصمیم گیری شما کمک شایانی نماید.

دکتر کیوان اخترکاوان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با سابقه ای چندین ساله حوزه عمل های زیبایی و بینی، یکی از بهترین جراحان حوزه عمل زیبایی بینی می باشند. بخشی از نمونه کارها و جراحی های موفق دکتر کیوان اخترکاوان را می توانید در مطالب همین سایت و همچنین اینستاگرام دکتر کیوان اخترکاوان مشاهده نمایید.

Source: www.rhinoplasty.ca

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.