فیلر لب چیست؟

پرکننده های لب، موادی هستند که به داخل لب تزریق می شوند و سبب می شود ظاهری طبیعی تر از ایمپلنت داشته باشند. پرکننده های لب به عنوان “حجم دهنده لب” در نظر گرفته می شود و بسیار محبوب است زیرا برای داشتن ظاهری جوان تر، سریع ، نسبتاً راحت ، آسان و قابل توجه می باشد. پرکننده های لب به طور معمول با تزریق انجام می شوند ، اما تکنیک های دیگری مانند استفاده از کانول ها نیز وجود دارد.

با وجود کوچک بودن ، تزریق لب که یک پرکننده بافت نرم محسوب می شود هنوز هم ، جراحی است. این روش به خودی خود حداقل تهاجمی تلقی می شود و در اصل به عنوان یک درمان سرپایی طبقه بندی می شود.

تزریق ژل لب مانند آرایش دائمی، حجم دهنده کاملاً مفید و طبیعی است که نیازی به وقفه قابل توجهی ندارد. برای شکل گرفتن لب ها به زمان نیاز دارید. بدترین مورد ممکن است یک واکنش آلرژیک باشد ، با این حال ، این بسیار نادر است ، به خصوص با استفاده از پرکننده های HA به جای گزینه های دیگر.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب چیست؟ انواع پرکننده لب

چندین گزینه مختلف برای پر کردن لب وجود دارد که در فرآیندهای حجم دادن به لب مورد استفاده قرار می گیرد. با پیشرفت علم آرایشی و پزشکی ، گزینه ها بهتر خواهند بود و به مراحل راحت تر و نتایج طبیعی تری تبدیل می شوند.

اگر می خواهید ظاهر طبیعی خود را حفظ کنید ، گزینه های تزریق موقت لب وجود دارد که توصیه می شود ابتدا آن را امتحان کنید.

پرکننده های HA:

پرکننده های اسید هیالورونیک (HA) به گونه ای طراحی شده اند که بلافاصله یک ظاهر حجیم و برجسته ایجاد کنند ، اما نتایج طی 3 تا 4 روز به کامل بودن مورد انتظار می رسد. این یک افزایش حجم موقت لب است که حدود شش ماه طول خواهد کشید.

این نتیجه ای از نحوه عملکرد اسید هیالورونیک است. در چند روز آینده ، اسید هیالورونیک مقدار کمی آب را برای داشتن ظاهری متفاوت تر و طبیعی تر وارد محل تزریق می کند.

پرکننده های HA برای از بین بردن خطوط ریز و چین و چروک و همچنین ایجاد لب های حجیم تر استفاده می شود. بسیاری از مواد تشکیل دهنده برای مارک های مختلف اساساً یکسان هستند و پرکننده های لب HA در سرنگ صاف و دارای یک قوام ژل مانند هستند.

تزریق ژل لب

پرکننده لب HA به دلایل مختلف محبوب ترین است.

  1. اگر نتایج را دوست ندارید ، می توانید بلافاصله اثرات فرآیند را حذف کنید! اگر ظاهر آن را دوست ندارید ، می توانید لب های خود (یا محل تزریق) را ماساژ دهید و نتایج را پراکنده کنید یا تزریق انجام می شود ، که HA این مشکل را حل می کند. این در واقع برای هر تزریق HA بر روی صورت مؤثر است.
  2. پرکننده های لب HA به طور متوسط ​​از شش تا هشت ماه بیشتر از سایر گزینه های پر کردن لب دوام دارند.
  3. پرکننده های لب HA یک شکل و حجم دهندگی ایده آل روی لب ها ایجاد می کنند و باعث ایجاد یک ظاهر طبیعی و دلنشین می شوند. کنترل و ایجاد حجم و ساختار بسیار ساده است.
  4. اسید هیالورونیک ماده ای است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. بنابراین پر کننده لب HA ایمن تر است.
  5. برخی فرمولاسیون ها حاوی لیدوکائین هستند تا روند راحت تر انجام شود. بقیه ابتدا از بی حسی موضعی و بعد از آن تزریق پرکننده HA استفاده می کنند.
  6. پرکننده لب HA می تواند به تدریج تزریق شود تا با فرآیندهای مختلف اثر مطلوب ایجاد شود.
  7. با پرکننده لب HA ، توده ها ، تورم و کبودی ها حداقل هستند و در صورت بروز این موارد ، بدون درمان اضافی ، به سرعت و به راحتی برطرف می شوند.
  8. عوارض جانبی پرکننده های لب HA بسیار اندک است زیرا آنها اسید هیالورونیک بدن شما را تقلید می کنند و به همان روش کار می کنند. با توجه به طراحی پرکننده های HA ، واکنش های آلرژیک نیز بعید نیست. هرگونه حساسیت به لیدوکائین باید به پزشک زیبایی گزارش شود.

تزریق ژل لب

مشاوره در مورد پرکننده های لب:

در طول مشاوره ، می توانید در مورد تمام نگرانی های خود با پزشک زیبایی که کار شما را انجام می دهد صحبت کنید. شما می توانید از آنها بخواهید که روند کار را از ابتدا تا انتها راهنمایی کرده و   عکس سایر بیماران را نشان دهند.

در این مرحله ، پزشک زیبایی در مورد اندازه و شکل طبیعی و مناسب شما صحبت خواهد کرد. شما می توانید تخمین و حتی هزینه دقیق تزریق لب را بپرسید. همچنین می توانید در مورد اهداف خود بحث کنید.

آماده سازی برای تزریق ژل لب:

اگر تصمیم به انجام تزریق ژل لب گرفته اید و پزشک مناسبی را برای این کار پیدا کرده اید ، از مصرف هرگونه مسکن ، ویتامین E  ده روز قبل از عمل خودداری کنید. همچنین باید از ورزش در روز عمل و ماساژ صورت که می تواند باعث افزایش جریان خون به صورت شما شود خودداری کنید.

تزریق ژل لب

آیا تزریق ژل لب دردناک است؟

اگر پزشک مناسب و مکان مناسبی برای تزریق ژل لب انتخاب کرده اید ، درمان دردناک نخواهد بود و تزریق بی خطر است. قبل از تزریق لب، کرم بی حسی اعمال می شود و ممکن است احساس درد نکنید.

Source: www.woman-mir.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.