راهنمای انتخاب بهترین جراح بینی

همانطور که می دانیم جراحی بینی نوعی از عمل زیبایی است که به شدت می تواند بر زیبایی افراد تاثیرات مستقیمی را بر جای بگذارد. انتخاب بهترین جراح بینی یکی از مواردی است که باید قبل از عمل زیبایی بینی مورد بررسی قرار گیرد.

از آنجایی که جراحان بی شماری برای جراحی بینی وجود دارند برای این منظور ممکن است که انتخاب بهترین جراح بینی برای شما کمی مشکل باشد و نتوانید در این زمینه اطلاعات درست و مفیدی را به دست بیاورید.

به همین دلیل پزشکانی که جراحی بینی را انجام می دهند باید دارای سوابق درخشان در زمینه عمل های زیبایی باشند تا افراد بتوانند از این طریق به آنها اعتماد کنند و جراحی بینی خود را به آنان بسپارند بدون اینکه مشکلی جدی بعد از عمل برای آنان ایجاد شود و بتوانند نتایج رضایت بخشی را بعد از جراحی مشاهده کنند.

راهنمای انتخاب بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی را چگونه شناسایی کنیم؟

جراحی را می توان ، بهترین جراح بینی دانست که بتواند با بیمار و مخاطب خود روابطی دوستانه و موثر داشته باشد و به عنوان یک شنونده ای مورد اعتماد و دلسوز عمل کند تا پزشکی که صرفا جراحی را انجام میدهد.

این رابطه می تواند اعتماد سازی را در بیماران راحت تر انجام دهد و در انتخاب آنها به عنوان بهترین جراح بینی تاثیر گذار باشد. در کنار همه این عوامل مهارت ها و تخصص های جراح نیز باید به عنوان موضوع اساسی در انتخاب بهترین جراح بینی در نظر گرفته شود.

به همین دلیل تحقیقات در مورد روزمه کاری پزشک مورد نظر اولین کاری است که باید انجام دهید. البته لازم به ذکر است که داشتن انتظارات واقع گرایانه توسط مراجعه کنندگان برای انجام عمل زیبایی بینی را می توان یکی از الزامات ضروری برای جراحی بینی دانست.

پیش بینی اتفاقات و یا پیش آمد های بعد از عمل جراحی بینی حتی توسط پزشک با سابقه و مورد اعتماد نیز ممکن است به درستی قابل تشخیص نباشد. به همین دلیل افراد نمی توانند به طور صد در صد از نتیجه عمل بینی خود مطمئن باشند.

با توجه به اینکه جراحی بینی از طریق بیهوشی انجام می شود ممکن است حتی عوارض بیهوشی نیز بعد از عمل مشکلاتی را برای این افراد ایجاد کند. به همین دلیل مشکلاتی که بعد از جراحی بینی ممکن است ایجاد شود غیر قابل تصور است.

انجام مراقبت های بعد از عمل می تواند تا حدود زیادی از اینگونه عوارض ناخواسته جلوگیری کند. بنابراین هر چقدر عمل بینی شما توسط بهترین جراح بینی انجام شود، در صورتی که در دوران بهبودی بعد از عمل مراقبت های توصیه شده توسط پزشک را رعایت نکنید نمی توانید نتیجه مطلوبی از جراحی بینی خود دریافت کنید.

برای انتخاب بهترین جراح بینی چه فاکتورهایی را باید مد نظر قرار دهیم؟

برای اینکه بتوانید تا حدودی بهترین جراح بینی را پیدا کنید و عمل زیبایی خود را به دست های او بسپارید باید موارد زیر را در رزومه کاری این افراد جستجو کنید. در صورتی که پزشکی این مدارک را در کارنامه علمی خود دارا نباشد نمی تواند به عنوان بهترین جراح بینی در نظر گرفته شود.

مجوز های پزشکی معتبر و قانونی

مجوز های پزشکی شامل مدارکی است که پزشکان در حیطه کاری خود دریافت می کنند تا نشان دهد که آنان مدارج علمی لازم برای جراحی بینی را طی کرده اند و دارای علم کافی در این زمینه هستند.

این مجوز های پزشکی نشان می دهد که هیئت مدیره پزشکی برای این پزشکان گذراندن دوره های دانشگاهی در دانشکده های پزشکی و کارآموزی بعد از آن را با تایید کرده اند و مجوز های رسمی و قانونی برای آنان برای انجام عمل های زیبایی و یا  ایجاد مطب های شخصی صادر شده است.

همچنین هیئت مدیره پزشکی دولتی می تواند این مجوزها را به دلیل عدم رعایت نکات قانونی پزشکی، نقض قوانین پزشکی و یا سایر گزارشات تخلف پزشک مورد نظر باطل کنند. به این مدارک و مجوز ها پروانه های پزشکی گفته می شود که می تواند مهر تایید پزشکان مورد اعتماد باشد.

مجوزهای صادر شده توسط هیئت مدیره

این گواهی نامه ها که توسط هیئت مدیره که شامل تیمی متخصص از پزشکان هستند می تواند صلاحیت های آکادمیک و علمی جراحان را تایید کند که نشان می دهد پزشک و جراح مورد نظر از مهارت های علمی و تئوری بالایی برخوردار است و می تواند به عنوان جراح بینی که اطلاعات علمی کافی دارد در نظر گرفته شود.

با این حال این مجوز نمی تواند مهارت های عملی این جراحان را تایید کند. در واقع این مجوز فقط سطح دانش و علم و آگاهی جراح بینی را در زمان معاینه بیمار نشان می دهد. همچنین ویژگی های دیگری که بهترین جراح بینی باید دارا باشد نظیر مهارت های گفتاری، دلسوزی، صداقت، و یا تجربه حراجی را نمی توان از طریق این مجوز تایید کرد.

به همین دلیل داشتن این مدرک و مجوز نمی تواند پزشک جراح را با مهارت نشان دهد و یا استعداد و تجربه او را به عنوان بهترین جراح بینی تایید کند.

راهنمای انتخاب بهترین جراح بینی

بررسی سابقه سوء استفاده

بررسی سابقه سوء استفاده جراحان بینی می تواند شما را مطمئن کند تا در انتخاب بهترین جراح بینی دقت بیشتری را نشان دهید. باید دانست که جراحی که دارای سابقه سوء استفاده است نمی تواند جراحی بینی شما را به درستی انجام دهد و نتایج جراحی توسط این پزشک می تواند بسیار ناگوار باشد.

به همین دلیل با تماس با هیات مدیره پزشکی می توانید از این جریان اطلاعات کافی را به دست آورید تا مطمئن شوید که جراح بینی که انتخاب کرده اید از این نظر دارای مشکلی نیست و می توانید به او اعتماد کنید.

تخصص جراح بینی

هر جراحی می تواند در حیطه ای مشغول به کار شود و در این زمینه تخصص مورد نیاز را کسب کند. بنابراین برای اینکه بتوانید جراحی بینی خود را به دست بهترین جراح بینی بسپارید در ابتدا باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما دارای تخصص های لازم در این حیطه کاری است یا خیر.

تخصص خاص در یک زمینه می تواند مهارت های پزشک و جراح را بالاتر ببرد. با این حال نمی توان باز به طور کامل از مهارت های عملی جراح از این طریق با خبر شد. به همین دلیل باید سوابق کاری و تجربی جراح نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

تحقیقات در مورد سوابق کاری جراح

یکی دیگر از روش هایی که شما می توانید به واسطه آن بهترین جراح بینی را شناسایی کنید تحقیقات گسترده محلی است. به این صورت که فردی که تحت عمل جراحی بینی توسط پزشک مورد نظر قرار گرفته است تایید کند که جراح مورد نظر از نظر پزشکی دارای تجارب کافی است و نتیجه عمل آن فرد نتیجه بخش بوده است.

البته این موضوع باید دارای گزارش هایی از افراد قابل اعتماد باشد. همچنین خدماتی که بعد از بینی توسط پزشک ارائه می شود و جلسات مشاوره می تواند نشان دهد که جراح مورد نظر دارای صداقت کافی و یا دلسوزی است تا بتواند ویژگی های یک جراح مورد اعتماد را داشته باشد.

مشاهده نمونه کارهای جراح بینی

یکی از موثر ترین و در عین حال تاثیر برانگیزترین راهکارهایی که می توانید بهترین جراح بینی را تشخیص دهید را می توان ارزیابی مهارت جراح مورد نظر دانست.

این ارزیابی می تواند به صورت مشاهده نمونه کارهای جراحی او عنوان شود. مشاهده عکس های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی در نمونه های انجام شده جراحی بینی می تواند در این زمینه به شما کمک شایانی کند.

Source: www.davisrhinoplasty.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.