هزینه عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی چیست؟

می توانید شکل بینی خود را با عمل بینی طبیعی تغییر داده و در نهایت به ظاهر رویایی خود برسید. بعضی اوقات ظاهر بینی از بدو تولد یا بعدا تغییر کرده و به شما احساس نارضایتی می دهد، اگر هنگام نگاه کردن به آینه به دلیل شکل بینی خود احساس خوشحالی نمی کنید انجام عمل بینی طبیعی،  یک فرصت کاملاً جدید را ارائه می دهد.

ما از بیمارانی که برای عمل زیبایی بینی طبیعی  مراجعه می کنند درباره علت انجام عمل بینی، انتطاراتی که بعد از عمل دارند و همچنین شکل دلخواه بینی اطلاعاتی را کسب می کنیم.

هزینه عمل بینی طبیعی

هدف اصلی ما ایجاد بینی مناسب برای چهره بیماران ، تکمیل بیان صورت و کاملاً مطابق با ویژگی های صورت است. اولویت اصلی ما این است که بینی بعد از عمل جراحی طبیعی به نظر برسد انگار که هیچ عملیاتی انجام نشده است.

زیبایی بینی طبیعی چیست؟

عمل بینی طبیعی اینگونه تعریف می شود: بعد از جراحی زیبایی بینی ، بینی ایجاد کنیم که طبیعی و دقیقاً به چهره فرد مناسب باشد بدون اینکه تصور شود عمل زیبایی در بینی بیماران انجام شده است.

همانطور که در تعریف تأکید کرده ایم ، شکل مناسب بینی برای هر بیمار متفاوت است!

ما از فناوری های تصویربرداری قبل از عمل و تحلیل چهره و رایانه استفاده می کنیم تا قبل از جراحی زیبایی بینی ، شکل بینی را که مناسب بیماران ما باشد ، پیدا کنیم. بیماران باید شکل بینی را که بعد از عمل تشکیل می شود ببینند  و نگرانی هایی را که ممکن است در طول عمل تجربه  کنند از بین ببریم. وقتی صحبت از زیبایی بینی می شود ، نگرانی بیماران نسبت به سایر عمل ها بطور چشمگیری بیشتر می شود.  نقش و شکل بینی در بیان صورت نیز باعث افزایش حساسیت در عمل جراحی زیبایی بینی می شود.

بعد از جراحی بینی طبیعی:

بعد از عمل طبیعی بینی که برای بیماران انجام دامی دهیم؛ بینی که به چهره فرد مناسب است و فریاد نمی زند: “من زیبایی هستم” به دست می آید.

حتی اگر این تعارف باشد ، ما بیماران  را از قرار گرفتن در معرض این سوال که چه کسی عمل بینی شما را انجام داده است جلوگیری می کنیم. تغییر در بینی بیماران  در نتیجه جراحی های موفق زیبایی بینی باعث درخشش چهره آنها می شود و باعث می شود از گذشته متفاوت به نظر برسند ، اما این عمل به وضوح قابل درک نیست.

هدف اصلی ما افزایش تعریفاتی است که در مورد ظاهر کلی آنها دریافت می شود ،  نه مستقیماً در مورد بینی . ما سعی می کنیم بسته به شکل بینی ، تفاوت های مثبتی ایجاد کنیم ، مانند “چقدر متفاوت به نظر می رسید ، موهای خود را تغییر داده اید؟” ، “چقدر زیبا می خندید”. البته ، شکل بینی نیز تغییر می کند ، اما ما بینی مصنوعی  یا نوک بالا ایجاد نمی کنیم. حتی اگر بیمارانی داریم که این تقاضا را دارند ، سعی می کنیم راه میانه رو پیدا کنیم و خواسته های آنها را برایشان مناسب کنیم.

با عمل بینی طبیعی فراتر از روندها هستیم:

درک زیبایی دائماً در حال تغییر ، تحول و تکامل می یابد. همین تغییر در مورد فرم ایده آل بینی نیز صدق می کند. زمانی بود که بینی ها نوک تیز و همه چهره ها شبیه به یکدیگر بودند. ما می خواهیم به بیمارانی که برای تغییر شکل بینی به ما مراجعه می کنند یادآوری کنیم  که طبیعی ترین شکل بینی را بدون توجه به روندها شکل می دهیم.

برخی از بیماران  با عکس هایی که شکل بینی مورد علاقه شان را نشان می دهد و می گویند که همان بینی را می خواهند به ما مراجعه می کنند. در این مرحله ، البته ، ما در حال تلاش برای پاسخگویی به انتظارات بیماران خود هستیم ، اما اگر شکل صورت مطابق با بینی مورد نظر ظاهر نشود ، باید این واقعیت را بیان کنیم و پیشنهادات مختلفی برای آنها ارائه دهیم تا طبیعی ترین ظاهر را داشته باشند. شکل بینی متناسب با هر بیمار متفاوت است ، دلیل پنهان بودن آن در نتایج آنالیز صورت است.

هزینه عمل بینی طبیعی

اهمیت آنالیز صورت قبل از عمل بینی طبیعی :

قبل از انجام عمل بینی طبیعی، برای تعیین طبیعی ترین فرم بینی برای بیماران ، آنالیز صورت را انجام می دهیم. تجزیه و تحلیل جامع صورت یکی از مهم ترین مراحل عمل بینی طبیعی است. در تحلیل چهره؛

  • شکل لب بیماران را بررسی می کنیم
  • ساختار استخوان های گونه ،برجستگی و نسبت به صورت را در نظر می گیریم
  • عرض پیشانی بیماران ما را در تعیین شکل بینی راهنمایی می کند.
  • زاویه بین بینی و لب یکی از عناصری است که هنگام تعیین شکل بینی در نظر می گیریم.
  • ما همیشه ساختار فک بیماران را قبل از تعیین شکل بینی جدید مورد توجه قرار می دهیم.
  • شکل چشم ها ، ساختار ابروها اهمیت قاطعی در تعیین شکل بینی دارد.
  • زاویه بین پیشانی و بینی بیماران ما یکی از عواملی است که در تحلیل صورت مورد توجه قرار می دهیم.

قبل از  طراحی طبیعی ترین بینی برای بیماران ، همه جزئیات صورت آنها را بررسی می کنیم. بر اساس ویژگی های صورت بیماران ، بینی هایی را که برای آنها طراحی کرده ایم با فناوری تصویربرداری از کامپیوتر نشان می دهیم. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد ، کاهش نگرانی های بعد از عمل و شکل گیری انتظارات  بیماران ما یکی از اولویت های اصلی ما است.

نتایج عمل بینی طبیعی:

در نتیجه عمل بینی طبیعی ، بینی  را که مناسب   چهره بیماران  و طبیعی تر است ، آشکار خواهیم کرد.

  • بیمارانی که عمل بینی طبیعی انجام می دهند از تصاویر خود در آینه بعد از عمل رضایت و احساس خوبی دارند
  • اگر قبل از عمل احتقان بینی وجود داشته باشد این مشکل بعد از عمل برطرف می شود
  • ا بینی جدید آنها به عنوان یک قسمت طبیعی از چهره به نظر می رسد ، یکپارچگی خود را حفظ می کند ، با ویژگی های صورت هماهنگی کامل دارد

 هزینه عمل بینی طبیعی:

عوامل مختلفی در هزینه عمل بینی طبیعی تاثیر دارد از جمله تغییراتی که نیاز است در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، نوع بینی  و نوع پوست بینی سابقه متخصص . با توجه به اینکه فاکتورهای مختلفی در هزینه جراحی بینی تاثیر گذار هستند به طور دقیق نمی توان بیان کرد هزینه جراحی بینی طبیعی چقدر است .

Source: www.erdalsakalli.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.