بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

بینی نقش کلیدی در ظاهر کلی صورت دارد. بینی می تواند زیبایی که در حال حاضر در صورت وجود دارد را نشان داده، بهبود بخشد یا تکمیل کرده و یا ممکن است توجه را از این زیبایی منحرف کند. حتی کوچکترین تغییر شکل در ظاهر بینی می تواند اثر زیبایی کلی ایجاد نماید. با استفاده از روش جراحی زیبایی مانند رینوپلاستی، این اثر را می توان به دست آورد. اگر شما در حال بررسی یک روش مانند رینوپلاستی هستید دکتر کیوان اخترکاوان می تواند به شما کمک کند. برای فهم درک اهمیت انتخاب جراح خوب در ابتدا باید راجع به جراحی بینی یا همان رینوپلاستی اطلاعات بیشتری داشته باشید و بدانید که رینوپلاستی چگونه می تواند به شما کمک کند و چگونه بهترین جراح را برای این کار پیدا کنید.

بهترین جراح بینی تهران

درک جراحی بینی یا رینوپلاستی

رینوپلاستی یک نوع جراحی است که شکل و یا اندازه بینی را تغییر می دهد. رینوپلاستی می تواند عدم تقارن بینی را تصحیح کند و موارد ناخواسته مانند عیوب انحرافی، بدشکلی یا قوزها را حذف کند، یا می تواند زاویه، طول، عرض یا شکل کلی بینی را با توجه به چهره بیمار بهبود بخشد. بسته به مورد، جراحی ممکن است با حذف بافت، استخوان یا غضروف، ظاهر بینی را تغییر دهد و یا ظاهر طبیعی بیمار را با استفاده از مواد مصنوعی یا ارگانیک بهبود بخشد. اکثر افراد فکر می کنند که رینوپلاستی توسط جراح زیبایی عمومی انجام می شود. موضوعی که بسیاری از افراد را متعجب می کند این است که یک متخصص گوش، حلق و بینی آموزش دیده که در جراحی زیبایی صورت تخصص گرفته است، آموزش بهتری برای انجام این روش دیده است.

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی کیست؟

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ((ENT پزشکی است که پس از گذراندن دوره 7 ساله ی پزشکی عمومی در زمینه ی گوش، حلق و بینی تخصص گرفته است. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در زمینه تشخیص و درمان بیماری ها و مشکلات گوش، بینی و گلو تخصص دارد. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می تواند از هر دو روش های پزشکی و جراحی برای درمان نه تنها گوش ها، بینی و گلو بلکه سایر ساختارهای گردن و سر نیز استفاده نماید. رینوپلاستی یکی از این روش هاست.

 

چرا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی برای عمل بینی بهتر است؟

متخصصان گوش و حلق و بینی بیش از 10 سال تحصیلات دانشگاهی و دوره رزیدنتی داشته اند تا بتوانند مدرک تخصص خود را به تصویب برسانند. پس از این مرحله پزشک می تواند در زمینه ای خاص مانند جراحی پلاستیک و بازسازی صورت فلوشیپ بگیرد. این تخصص نیاز به دو یا چند سال آموزش گسترده برای آماده سازی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی برای انجام جراحی زیبایی، جراحی بازسازی و عملکردی صورت، گوش و گردن دارد.

تحصیلات، آموزش، پیش زمینه و تجربه ای که متخصصین گوش، حلق و بینی در طول سال ها به دست می آورند، آنها را به بهترین متخصصان پزشکی برای انجام جراحی بینی و جراحی های زیبایی دیگر مربوط به سر تبدیل می کنند. متخصصین گوش، حلق و بینی درک دقیقی از ساختار صورت و چگونگی تاثیر عواملی مانند جنسیت، سن، شیوه زندگی، رژیم غذایی و حتی ژنتیک داشته و می توانند به بهبود ظاهر فرد کمک کنند. متخصصین گوش، حلق و بینی سپس از این دانش استفاده می کنند تا بهترین شرایط ممکن را ایجاد کنند و اطمینان حاصل شود که بیمارانشان به بهترین نتیجه پس از عمل خواهند رسید.

هنگامی که از روش های جراحی زیبایی مانند رینوپلاستی صحبت می شود، چیزی به عنوان رویکردی یکسان برای همه مناسب نیست. وضعیت و درمان هر بیمار متفاوت است، بنابراین جراح باید بتواند بهترین تکنیک ها، ابزار ها و مواد را انتخاب کند که با ساختار طبیعی منحصر به فرد بیمار سازگار باشد. این نوع متخصص می تواند نتایج قابل پیش بینی ارائه دهد که عناصر زیبایی شناختی و کاربردی را برای نشان دادن زیبایی ذاتی هر فرد ترکیب می کند.

با این وجود توجه داشته باشید که تمام متخصصان گوش، حلق و بینی به طور معمول رینوپلاستی را انجام نمی دهند. برخی از متخصصان گوش، حلق و بینی ترجیح می دهند بر روی درمان بیماری ها و مشکلات تمرکز کنند و ممکن است تجربه ای برای انجام رینوپلاستی موفقیت نداشته باشند. انتخاب  یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی که دارای آموزش مناسب، تجربه و پیش زمینه در رینوپلاستی و سایر روش های جراحی زیبایی صورت است، برای رسیدن به بهترین نتایج حائز اهمیت است. این موضوع به ویژه اگر جراحی بینی ترمیمی است مهم بوده و جراح بامهارت باید بتواند نتایج پیش بینی شده را با عمل به دست آورد.

بهترین جراح بینی تهران

انتخاب بهترین جراح بینی

یکی از مهمترین مراحل در برآورد نتیجه رینوپلاستی رضایت بخش انتخاب جراح مناسب است. از آنجایی که رینوپلاستی در بین چالش برانگیز ترین روش های زیبایی شناخته شده است، بهتر است برای انجام این روش از فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با سابقه جراحی زیبایی کمک بخواهید. بررسی رزومه پزشک و مشاهده نتایج عمل های قبلی می تواند به شما در حصول اطمینان کمک نماید. یک جراح خوب علاوه بر تخصص کافی همچنین به بیمار گوش می کند و در تماس موثر با بیمار است. همچنین یک جراح خوب به بیمار اهمیت می دهد و می توان در طول جلسه مشاوره از این موضوع مطلع شد. از آنجایی که عمل جراحی بینی بسیار حائز اهمیت است، هرگونه ریسک در انتخاب جراح مناسب می تواند ظاهر شما را به شکلی که دوست ندارید تغییر دهد. هیچ بهانه ای نمی تواند عدم دستیابی به نتیجه دلخواه را توجیه کند، پس در انتخاب جراح خود دقت کافی را به عمل آورید.

البته توجه داشته باشید که اگر چه انتخاب جراح بسیار مهم است، اما هیچ جراحی نمی تواند رسیدن به یک نتیجه کامل را تضمین کند. برعکس، چون عمل بینی بر روی بافت های متورم انجام می شود که می توانند بدون هشدار تغییر شکل دهند، نقص های ناچیز زیبایی بینی در تقریبا هر عمل بینی بدون در نظر گرفتن جراح، اجتناب ناپذیر است. حتی یک جراح حرفه ای و بسیار با استعداد نمی تواند تمامی مشکلات ممکن را پیشبینی یا پیشگیری کند، بنابراین داشتن انتظارات واقع بینانه ضروری است. با این حال زمانی که برای پیدا کردن متخصص رینوپلاستی با سابقه ای از بیماران راضی صرف می کنید ارزش آن را دارد. پیدا کردن جراح مناسب می تواند بین بهبود چشمگیر ظاهر بینی و یا داشتن بینی غیرجذاب با جای زخم تفاوت ایجاد نماید.

 

آیا برای تغییر آماده هستی ؟؟؟

اگر شما برای رینوپلاستی آماده هستید، دکتر کیوان اخترکاوان که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بوده می تواند بهترین انتخاب برای انجام و رسیدن به بهترین نتایج باشد. در طی جلسه مشاوره همه گزینه ها و انتظارات خود را با جراح خود در میان بگذارید. جراحی زیبایی فراتر از یک روش پزشکی است. در واقع می توان گفت که جراحی بینی ترکیبی از هنر و علم است. موفقیت عمل به میزان زیادی به این بستگی دارد که چگونه شما و جراحتان با هم کار می کنید تا نتایج نهایی به طرز چشمگیری زیبا به دست آورید.

 

همین امروز برای گرفتن زمان مشاوره با مطب دکتر کیوان اخترکاوان تماس بگیرید.

 


دکتر کیوان اخترکاوان جراح بینی ، جراح پلک در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی و مشاوره رایگان حضوری با دکتر کیوان اخترکاوان با شماره تلفن 09365110973 تماس حاصل فرمایید


 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.