بهترین کاندیدای رینوپلاستی

شاید تصمیم گیری برای اینکه آیا شما بهترین کاندیدای رینوپلاستی هستید کمی دشوار باشد. پزشکان معمولا می گویند که هر فردی که از نظر پزشکی سالم باشد می تواند کاندیدای رینوپلاستی باشد. بنابراین اگر مطمئنید که سلامت کامل داشته و با هیچ بیماری خاصی درگیر نیستید می توانید کاندیدای رینوپلاستی باشید. رینوپلاستی انواع جراحی های مختلفی دارد که ممکن است شما در برخی از آن ها کاندید خوبی جهت انجام رینوپلاستی بوده و همچنین ممکن است در برخی دیگر نیز کاندید خوبی نباشید. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که در چه صورتی می توانید بهترین کاندیدای رینوپلاستی باشید.

بهترین کاندیدای رینوپلاستی

چه عوامل یا بیماری هایی باعث می شود که نتوانیم بهترین کاندیدای رینو پلاستی باشیم؟

عوامل و بیماری های بسیاری وجود دارند که اگر شما به آن ها دچار هستید ممکن است که دیگر نتوانید بهترین کاندیدای رینوپلاستی باشید. برخی از این بیماری ها و عوامل مهم که سد راه کاندیدای رینوپلاستی شده اند شامل موارد زیر است:

 • اگر بیماری هایی مثل دیابت، فشار خون بالا، اختلال خونریزی، بیماری قلبی و افسردگی دارید، نمی توانید بهترین کاندیدای رینوپلاستی باشید.
 • اگر چاق هستید و یا الکل زیادی می نوشید، به احتمال زیاد ممکن است کاندیدای رینوپلاستی نباشید.
 • همچنین اگر سیگاری هستید ممکن است نیاز باشد برای اینکه کاندیدای رینوپلاستی شوید مدتی سیگار را ترک کنید.
 • و به طور کلی اگر به هر چیزی حساسیت دارید و یا عادات غذایی و ورزشی خاصی دارید برای اینکه بدانید آیا می توانید کاندیدای رینوپلاستی باشید یا خیر، باید درمورد این مسائل با پزشک خود مشورت کنید.

آیا می توانم بهترین کاندیدای رینوپلاستی باشم؟

نوع پوست و سایر خصوصیات منحصر به فرد شما در تصمیم شما برای انجام رینوپلاستی بسیار مهم است. به عنوان مثال برخی تکنیک های رینوپلاستی در افرادی که موهای با رنگ روشن دارند بهتر عمل می کند. و یا ممکن است افرادی با پوست نازک و ظریف بینی، نتیجه ی بهتری را از جراحی بینی دریافت کنند. بنابراین اینکه آیا شما می توانید بهترین کاندیدای رینوپلاستی باشید به عوامل بسیاری از جمله نوع پوست، سن و سایر عوامل دیگر بستگی دارد. همچنین اینکه شما چه نوع عمل رینوپلاستی را می خواهید انجام دهید نیز بسیار مهم است. بسیاری از افراد ممکن است بهترین کاندیدای رینوپلاستی برای برخی عمل های زیبایی باشند. و بالعکس ممکن است همین افراد در برخی دیگر از عمل های زیبایی اصلا کاندیدای رینوپلاستی نباشند. در ادامه بهترین کاندیدای رینوپلاستی در برخی جراحی های زیبایی مهم را برای شما بیان خواهیم کرد.

بهترین کاندیدای رینوپلاستی در جراحی های متفاوت زیبایی چه کسانی هستند؟

ما در اینجا یک فهرست از برخی جراحی های زیبایی پر طرفدار به همراه بهترین کاندیدای رینوپلاستی برای هریک از آن ها را برای شما آورده ایم. این فهرست به شما کمک خواهد کرد که متوجه شوید در کدام نوع از جراحی های زیبایی می توانید بهترین کاندید باشید.

 • تقویت لب: اگر جوان هستید و می خواهید لب های بزرگتری داشته باشید و یا اینکه لب هایتان ضعیف شده اند، می توانید بهترین کاندید برای تقویت لب باشید. اما اگر اخیرا از داروهای ضد آکنه استفاده کرده اید. و یا اگر تبخال یا حساسیت های پوستی دارید بهتر است که تا رفع شدن کامل حساسیت و اثرات جانبی داروها، جهت تقویت لب اقدام نکنید.
 • کاشت گونه: اگر استخوان های گونه شما صاف است، بهترین کاندید برای کاشت گونه هستید. اما اگر گونه های شما به مدت و دفعات زیادی در معرض آفتاب قرار می گیرد، کاندید خوبی برای کاشت گونه نیستید و بهتر است این کار را به صورت، لیفت صورت انجام دهید. همچنین باید از برخی خطرات کاشت گونه نیز آگاهی کامل پیدا کرده و سپس تصمیم به کاشت گونه بگیرید.
 • کاشت چانه: اگر چانه ضعیف دارید و یا زاویه چانه شما با بینی تان متعادل نیست، شما بهترین کاندیدای رینوپلاستی جهت کاشت چانه هستید. اما اگر داندان نیش غیر طبیعی داریدکه نیاز به جراحی فک دارد، نمی توانید کاندید خوبی برای کاشت چانه باشید.
 • بالا بردن پیشانی و ابرو: اگر ابروهای خیلی پایین و یا چروک های پیشانی عمیق و خطوط اخم دارید. در این صورت کاندیدای خوبی جهت بالا بردن پیشانی یا ابرو هستید. اما باید در صورت تصمیم برای انجام این کار، ریسک ریزش موهای خود در اطراف ناحیه جراحی و احتمال بی حسی در پیشانی و پوست سر خود را بپذیرید.
 • جراحی پلک: در صورت داشتن پلک های پف کرده یا پف دور چشم خود کاندید خوبی جهت جراحی پلک هستید. اما اگر دارای تیرگی دور چشم و یا خطوط ریز اطراف چشم هستید، نمی توانید کانید خوبی جهت جراحی پلک باشید. همچنین لازم است که در مورد خطرات احتمالی جراحی پلک از جمله خشکی چشم و غیره آگاهی کامل به دست بیاورید.
 • جراحی بینی: اگر بینی بزرگ یا کج دارید و یا اگر بینی شما دارای برآمدگی یا افتادگی است. در این صورت شما می توانید کاندید مناسبی برای جراحی بینی باشید. اما اگر پوست بینی شما ضخیم است و یا هنوز به بلوغ نرسیده اید نمی توانید کاندید خوبی برای جراحی بینی باشید. همچنین افرادی که ورزش های تماسی انجام می دهند که بینی شان در معرض تماس و خطر قرار دارد نمی توانند کاندیدای رینوپلاستی جهت جراحی بینی باشند. همچنین باید این ریسک را بپذیرید که ممکن است در 15 الی 20 درصد مواقع برای دریافت نتیجه بهتر نیاز به جراحی مجدد باشد.
 • بالا بردن پوست صورت و گردن: اگر پوست صورت و گردن شما نرم است و دارای چین و چروک در گردن و پوست صورت تان هستید می توانید بهترین کاندیدای رینوپلاستی جهت بالا بردن صورت و گردن باشید. اما اگر پوست شما به اندازه کافی انعطاف پذیر نیست و دچار اضافه وزن هستید نمی توانید کاندید خوبی جهت بالا بردن پوست صورت یا گردن باشید.

بهترین کاندیدای رینوپلاستی

چه کسانی بهترین کاندیدای رینوپلاستی جهت جراحی بینی هستند؟

از آنجا که جراحی بینی بسیار پرطرفدار بوده و امروزه به دفعات زیاد و در افراد مختلفی چه خانم و چه آقا انجام می شود. بنابراین اینکه بدانید چه کسانی بهترین کاندید برای جراحی بینی هستند بسیار مهم است. اولین قدم این است که شما به پزشک متخصص مراجعه کنید. جراح شما در طول جلسات مشاوره مختلف تعیین می کند که آیا شما کاندید مناسبی جهت جراحی بینی خواهید بود یا خیر. از جمله موارد مهمی که پزشک از شما سوال می کند این است که آیا داروهای خاصی مصرف می‌کنید یا خیر. مصرف برخی داروها تاثیرات منفی بر رینوپلاستی می گذارند. بنابراین مهم است که شما پرونده های پزشکی خود را در اختیار پزشک قرار بدهید. همچنین مصرف الکل و سیگار از عوامل مهمی هستندکه در جراحی بینی تاثیر می گذارند. بنابراین به احتمال زیاد پزشک از شما بخواهد که مصرف الکل و سیگار را به مدت مشخصی ترک کنید. اگر احساس می‌کنید که نمی توانید و یا تمایل ندارید که عادت خود به مصرف دخانیات را ترک کنید، قطعا نمی توانید بهترین کاندیدای رینوپلاستی باشید. همچنین باید توجه داشته باشید که بعد از عمل جراحی بینی برخی از فعالیت های شما حداقل به مدت یک هفته بعد از عمل محدود می شود. بنابراین ممکن است که حداقل تا یک هفته بعد از عمل پزشک از شما بخواهد که از انجام ورزش و سایر فعالیت های شدید بدنی که موجب عرق کردن شما می شود خودداری کنید. بنابراین قبل از انجام عمل جراحی بینی و تصمیم برای کاندیدای رینوپلاستی از همه ی شرایطی که لازم است بدانید آگاهی کامل کسب کنید.

Source: www.npshouston.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.