جوانسازی صورت با تزریق فیلر

سیگار ، الکل ، آرایش بیش از حد و غیر ضروری ، تغذیه ناسالم ، زندگی نامنظم ، بیماری ها و غیره در پیری و افتادگی صورت نقش دارند. با گذشت روزها ، به تدریج پوست، رنگ پریده می شود و به طرز محسوسی کسل کننده می شود. پوست صورت رنگ همگن خود را از دست داده و  پوست  زبر ، سخت و لک دار جایگزین آن می شود.

به دلایلی که در بالا ذکر کردیم ، در هر لایه از چهره شما تغییرات مختلفی وجود دارد. متأسفانه هیچ روش درمانی در فناوری ما وجود ندارد که بتواند تمام این علائم پیری را برطرف کند. اما برای جوانسازی صورت ، با ترکیب بسیاری از کاربردهای جراحی و غیر جراحی ، نتایج مثبت مورد نظر حاصل می شود.

در مورد اینکه روی صورت چه نوع عملیاتی انجام شود بیمار و متخصص تصمیم گیری می کنند. از طرف دیگر ، متخصص باید قبل از عمل به بیمار اطلاع دهد که چه نوع مشکلات ، خطرات احتمالی و  هزینه هایی دارد.

جوانسازی صورت با تزریق فیلر

چرا پوست پیر می شود؟

عوامل ژنتیکی ، استرس شدید ، اختلال در خواب ، آفتاب و مواد مغذی که افراد می خورند عوامل مهمی در روند پیری پوست هستند. پس از مدت زمان مشخص ، روند ترمیم در ساختار سلول کند می شود. ترمیم کلاژن در پوست به سطح پایین می رود یعنی کند می شود ،  با از بین رفتن الیاف الاستیک در بافت همبند که لایه پشتیبانی را روی پوست جمع می کند ، پوست  شل می شود ، چین و چروک ایجاد می شود ، لک های آفتاب روی پوست به وجود می آید و پوست نازک تر می شود.

جوان سازی صورت با روش غیر جراحی:

همچنین برنامه های بدون جراحی برای جوان سازی صورت وجود دارد. اغلب ، تزریق فیلر به صورت و لیفت ابرو از جمله روش های انجام شده برای جوان سازی صورت است. بیماران و متخصص تصمیم گیری مشترکی در مورد اینکه برای صورت چه روشی باید بکار گرفته شود ، اتخاذ می کنند.

جوانسازی صورت با تزریق فیلر

جوان سازی صورت چگونه انجام می شود؟

فرآیندهای جوانسازی صورت که به روش تزریق فیلر صورت و فرآیندهای لیفت ابرو انجام می شود ، به طور کلی در قسمت ها و نقاط خاصی از خطوط صورت انجام می شود. با این حال ، صورت هایی که پس از این روش ها مراقبت نمی شود ممکن است با گذشت زمان به شکل اصلی خود بازگردند. باعث می شود چین و چروک های قبلی شما ظاهر شود. به همین دلیل بعد از اینکه این برنامه ها را روی صورت انجام دادید بخصوص خانم ها ، حتما باید قبل از خواب آرایش را پاک کنند.

پس از پاک کردن آرایش ، برای از بین بردن سموم روی صورت و جلوگیری از نفوذ آنها به زیر پوست  شستن 6-5 بار فقط با آب تمیز عمر فرایندهایی را که انجام داده اید طولانی می کند.

علل پیری زودرس چیست؟

  1. پاک نکردن آرایش در طول روز
  2. توجه نکردن به پاکسازی صورت
  3. تمیز نکردن صورت از سموم مضر
  4. مواد و ویتامین هایی که باعث می شوند با گذشت زمان زیر پوست موجود در پوست صورت جوان بماند، باعث تغییر شکل سلول های زیر جلدی ، تخریب به دلیل اکسیداسیون سلول ها و تغییر شکل سطح پوست می شود.

در نتیجه صورت شما سریع تر چین و چروک می شود و باعث پیری بیشتر می شود.

جوانسازی صورت با تزریق فیلر

جوان سازی صورت با فیلر:

در اقدامات جوان سازی صورت بدون نیاز به مداخله جراحی ، بهترین نتیجه با تزریق فیلر به صورت حاصل می شود که  پایدارتر و سریع تر از روش های دیگر است. این روش که در نواحی خاصی از گونه ها و کل صورت به همراه زیر چشم و اطراف چشم اعمال می شود ، در جوان سازی صورت موثرتر است.

اگرچه مطالعات علمی راه حل قطعی برای همه در این زمینه ارائه می دهد ، و نمی تواند راه حل های دائمی را ایجاد کند ، اما پیش بینی می شود که فناوری سلول های بنیادی در بسیاری از زمینه ها نوآوری می شود و درمانی را به همراه خواهد داشت که 100 درصد موفقیت در عملیات و روش های جوان سازی صورت خواهد داشت. اگر می خواهید روش های امروزی را به کار بگیرید ، حتما باید از یک متخصص کمک بگیرید و با توصیه او اقدام کنید.

وقتی به سال های گذشته و با سن و سالی که در حال حاضر زندگی می کنیم نگاه کنیم ، در فرد تمایلی برای جوان دیده شدن مشاهده نمی شود. با این حال ، با گسترش تحولات جدید، امروز  اظهار می شود که مردم بیشتر زنان تمایل به جوان دیده شدن دارند.

چگونه می توان از پیری پوست جلوگیری کرد؟

متأسفانه ، اکتشافی که مانع از پیری افراد شود تا به امروز پیدا نشده است. تقویت بافت همبند در پوست یعنی افزایش تولید کلاژن ، با تحریک ترمیم طبیعی پوست روند پیری پوست را کندتر می کند.

جوانسازی صورت با تزریق فیلر

 

Source: www.fbm.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.