عمل بینی مردانه

عمل بینی مردانه

بین جراحی بینی مردان و زنان، به جز جزئیات کوچک تفاوتی وجود ندارد. زیبایی بینی دارای مراحل مشابه در هر دو جنس است، روند عملیات در مردان، قبل و بعد از زیبایی بینی با برخی از ویژگی ها از عمل بینی در زنان جدا شده است. در این نقطه، ظرافت هایی که بر هزینه زیبایی های بینی در مردان تاثیر می گذارد، آشکار می شوند.

 

عمل بینی مردانه

 

تقریبا تمام عمل های بینی، برای پوشش همه مراحل برنامه ریزی شده است. این طرح شامل زیبایی نوک بینی نیز می شود. با این حال، عنصر اصلی در جراحی بینی در مردان، حفظ ظاهر مردانه است. بنابراین در عمل بینی مردانه مانند زنان، بالا بردن نوک بینی انجام نمی شود. هزینه عمل بینی در مردان، همراه با تمام فرآیندهای طراحی شده، در این نقطه از هزینه عمل بینی در زنان جدا می شود و به نظر می رسد که هزینه عمل بینی در مردان با هزینه پایین تری انجام می شود.

روند آماده سازی و بهبود، قبل و بعد از عمل بینی در مردان نسبت به زنان متفاوت است. بیایید فرایندهای قبل و بعد عمل بینی در مردان را برای تجزیه و تحلیل بهتر تفاوت های کوچک که برهزینه زیبایی بینی در مردان تاثیر می گذارد را بررسی کنیم.

 

تفاوت عمل بینی مردان و زنان

اولین تفاوت در روند قبل و بعد ازعمل بینی مردانه، سن است. زیبایی بینی در مردان از سن 18 سالگی شروع می شود.

در مردان، روند بهبود پس از عمل بینی ممکن است طولانی تر از زنان باشد. پوست مردان ضخیم تر و چرب تر است. با توجه به این ویژگی، روند بهبود کبودی و ورم که در مردان پس از عمل بینی به وجود می آید، طولانی تر از زنان خواهد بود. روند بهبود در هزینه زیبایی بینی مردان بسیار موثر نیست، اما مراجعه مکرر به جراح برای کنترل ممکن است هزینه بر باشد.

موثرترین موارد در هزینه زیبایی بینی در مردان، جراح، بیمارستان و روش های انجام شده است.    قبل از بیهوشی در عمل بینی مردان، آزمایش های روتین و بیوشیمی، هموگرام،  PTT – PTZ – APTT ، تشخیص گروه خونی جهت بررسی لخته شدن خون انجام می شود. اگر فرد بیش از 40 سال سن داشته باشد، انجام رادیوگرافی قفسه سینه و الکتروگرافی قلب نیز بر هزینه ها اضافه می شود.

پس از اولین کنترل جراح، محتوای عملیات بر اساس جراحی زیبایی و همچنین درمان مشکلات مربوط به ساختار داخلی بینی و مشکلات سلامتی در نظر گرفته شده است. هزینه عمل بینی در مردان می تواند پس از این برنامه ریزی ارائه شود و یا با جدا کردن مراحل می توان آن را در نظر گرفت.

 

داروها و مواد غذایی که قبل از عمل نباید مصرف شود

قطع کردن داروهای مصرفی قبل و بعد از زیبایی بینی در مردان مهم است. به ویژه در برنامه بدنسازی، بسیاری از داروهای مکمل که با مواد غذایی مصرف می کنند شامل اثر رقیق کنندگی خون می باشد.

روغن ماهی، دانه های کتان، سیر، داروها و غذاهای حاوی امگا 3، داروها و غذای حاوی جینسنگ، زنجبیل، ویتامین E، جینکوبیلوبا، آووکادو که سبب رقیق شدن خون می شود ، گیلاس و میوه های مرکبات باعث اختلال در عملکرد پلاکتی می شود، مصرف مواد مغذی، داروها و مواد افزودنی باید حداقل 10 روز قبل از تاریخ عملیات قطع شود.

 

مراقبت های شخصی قبل و بعد از عمل بینی

استفاده از تیغ قبل و بعد از جراحی بینی در مردان باید در نظر گرفته شود. مردان نیز مانند زنان، باید مراقبت های شخصی قبل از عمل زیبایی بینی را انجام دهند. اصلاح موی بینی و ریش برای مردان بعد از عمل مهم است. بهترین زمان برای اصلاح بعد از جراحی بینی، بر اساس تصمیم جراح پس از برداشتن آتل گچ یا پلاستیک تعیین می شود. به همین دلیل نباید از تیغ در طول دوره مشخص شده برای قسمت های جراحی استفاده کرد.

 

مدت زمان جراحی

عملیات زیبایی بینی به طور متوسط 4 – 1.5 ساعت و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. در هزینه عمل بینی مردانه روش باز و بسته جراحی تاثیر چندانی ندارد. با این حال، نوع بیهوشی در هزینه عمل بینی مردانه تاثیر زیادی دارد.

 

ویژگی های بینی مردانه چیست؟

در تیپ بینی مردانه، نوک بینی با قوس بینی باید در یک سطح باشد. حتی اگر لازم باشد برای هماهنگی با ویژگی های مردانه ، قوس بسیار کمی می تواند بر روی بینی باقی بماند. ساختار بسیار صاف در بینی می تواند منجر به ظاهر زنانه در مرد شود. مانند بینی زنانه، نوک بینی نباید 1 تا 2 میلیمتر بالاتر از پشت بینی باشد. علاوه بر این در بینی مردانه، زاویه بینی با لب باید حدود 90 درجه باشد. این ماسک سبب ایجاد یک چهره قوی و مردانه می شود.

 

عوامل موثر بر موفقیت عمل بینی در مردان چیست؟

قبل از هرچیز، نوع پوست بینی به طور مستقیم بر نتیجه جراحی بینی در مردان تاثیر می گذارد. علاوه بر این همراه با عمل بینی، بررسی پیشانی و چانه و هماهنگ سازی آن با چهره مهم است. چون که شکل بینی به طور کامل مشخص نمی شود. بنابراین، هنگام طراحی شکل بینی، چهره باید به طور کلی ارزیابی شود و با صورت هم تراز شود.

 

علل جراحی بینی مردانه چیست؟

عمل زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین جراحی در سراسر جهان است. اگرچه در زنان شایع تر است، اما تقاضای آن از طرف مردان روز به روز در حال افزایش است. از مهم ترین دلایل عمل بینی مردان، مشکلات عملکردی است. مشکل تنفسی ممکن است منجر به خروپف و آپنه خواب شود. این بیماری ها می تواند خطرات جدی سلامتی را ایجاد کند که می تواند تهدید کننده زندگی باشد. به همین علت، مردان برای از بین بردن مشکلات تنفسی تصمیم به عمل جراحی بینی می گیرند.

علت مشکلات عملکردی در بینی معمولا ناهنجاری شکل بینی است. به عبارت دیگر، اگر مشکل تنفسی در بینی وجود داشته باشد، مشکل انحراف نیز وجود دارد. جراحی زیبایی همراه با حفظ ظاهر مردانه، مشکلات تنفسی را از بین می برد.

 

source: yeniben.com, burunestetiksanati.com

همین امروز برای گرفتن زمان مشاوره با مطب دکتر کیوان اخترکاوان تماس بگیرید.

 


دکتر کیوان اخترکاوان بهترین جراح بینی طبیعی ، جراح پلک در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی و مشاوره رایگان حضوری با دکتر کیوان اخترکاوان با شماره تلفن 09365110973 و 09902771196 تماس حاصل فرمایید


 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.