عمل زیبایی بینی به روش بسته

درباره عمل زیبایی بسته بینی:

عمل بسته بینی ؛ عمل زیبایی بینی است که بدون برش بر روی بینی انجام شده، با تغییر شکل مجدد استخوان و غضروف بینی ، از بین بردن مشکلات پزشکی و بهبود ظاهر بینی و ایجاد سازگاری با صورت بدون ایجاد جای زخم انجام می شود. زیبایی بسته بینی روشی است که مزایای بسیار جدی نسبت به زیبایی باز دارد. جراحی زیبایی بینی به روش بسته باعث ایجاد مشکلاتی مانند کبودی یا تورم روی صورت نمی شود.

 • از چکش و ابزار برش استفاده نمی شود.
 • جای زخم بعد از عمل وجود ندارد
 • بینی طبیعی سازگار با صورت به دست می آید
 • نوع بیهوشی: عمومی
 • مدت زمان عملیات: 4-2 ساعت
 • بازگشت به محل کار: 3 روز

 

عمل زیبایی بینی به روش بسته

عمل بینی به روش بسته چیست؟

بینی که مهم ترین ارگان تعیین کننده شخصیت صورت است ، جذاب ترین قسمت صورت است. بینی که یکی از پنج عضو حسی است و شخصیت صورت را تعیین می کند ، قابل توجه ترین قسمت صورت است. در صورت بروز هرگونه ناهنجاری یا مشکلات تنفسی ، سیگنالی از نارضایتی را به مغز می فرستد و باعث کاهش کیفیت زندگی می شود. امروزه جراحی های زیبایی بینی با پیشرفت های فناوری بدون هیچ گونه اسکار و بدون درد انجام می شود.

عدم تنفس راحت باعث ایجاد بسیاری از مشکلات ، به خصوص خروپف ، آپنه خواب و خواب بی کیفیت می شود. انحراف استخوان ، افتادگی ، مشکلات تنفسی مادرزادی ممکن است مانع از تنفس جدی شود و راه را برای مشکلات جدی سلامتی هموار کند. علاوه بر زیبایی بینی سازگار با چهره ، به خصوص در مشکلات تنفسی ، از جراحی زیبایی بینی استفاده می شود. ترجیح دادن جراحی بینی باز و بسته  ، کاملاً به انتخاب شخص بستگی دارد. با این حال ، به عنوان یک عمل بدون درد که هیچ اسکاری از خود به جا نمی گذارد و حتی انجام عمل مشخص نیست، بیشتر  جراحی بینی به روش باز ترجیح داده می شود.

زیبایی بینی که در بین عملیات زیبایی در رده اول قرار دارد کشور ما یکی از کشورهای پیشرو در جهان است. هدف از انجام عمل زیبایی بینی با تکنیک های باز و بسته از بین بردن مشکلات سلامتی تنفسی و به دست آوردن بینی طبیعی مناسب با صورت است.

جراحی زیبایی بینی به روش بسته از طریق سوراخ بینی هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد زیرا هیچ برشی وجود ندارد. در عمل زیبایی بینی به روش باز ، برش بین سوراخ بینی اعمال می شود و متخصص بسیار راحت تر عمل می کند زیرا این یک روش باز است. در حالی که در زیبایی بینی به روش باز زخم در نوک بینی وجود دارد ، بعد از رینوپلاستی بسته هیچ زخمی وجود ندارد. جراحی استخوان بینی به روش بسته که انجام آن دشوارتر است ، نیاز به تخصص و تجربه دارد. متخصصانی که جراحی بینی بسته را بدون شکستن یا اسکار انجام می دهند ، متخصص و ماهر و با تجربه هستند.

تفاوت بین جراحی بینی باز و بسته در این است که هیچ برشی در زیبایی بینی بسته وجود ندارد و روند بهبود بسیار سریع تر انجام می شود.

 • رینوپلاستی یک عمل زیبایی بینی بدون ایجاد زخم و برش است.
 • برای اصلاح مشکلات سلامتی تنفسی در بینی استفاده می شود.
 • استخوان بینی و غضروف به گونه ای شکل می گیرد که ظاهری جدید و طبیعی به چهره می بخشد.

عمل بینی به روش بسته برای چه افرادی انجام می شود؟

در زیبایی بینی به روش بسته ، فرم بینی بدون استفاده از ابزار برش ، به بهترین وجه برای صورت ساخته می شود. برای افرادی که می خواهند اولین بار زیبایی بینی انجام دهند ، همچنین کسانی که از زیبایی بینی که قبلاً انجام داده اند راضی نیستند استفاده می شود. به خصوص کسانی که به دلیل مشکلاتی که در ساختار داخلی بینی وجود دارد ، راحت نفس نمی کشند ، افرادی که از خروپف و آپنه خواب رنج می برند ، افرادی که شب و روز در تنفس از طریق بینی مشکل دارند و همچنین افرادی که از پولیپ بینی  رنج می برند با جراحی زیبایی بینی به روش بسته سلامتی خود را به دست می آورند.

 

عمل زیبایی بینی به روش بسته

با احتقان بینی و سینوزیت مکرر علائم پولیپ بینی تشخیص داده می شود و با عمل بینی به روش بسته  در مدت زمان کمی بهبود می یابد. آنهایی که در زیبایی بینی مشکل دارند ، آنهایی که فکر می کنند بینی آنها مناسب چهره آنها نیست ، افرادی که بینی قوس دار  دارند و افرادی که هر بار به آینه نگاه می کنند احساس ناخوشایندی می کنند ، جراحی زیبایی بینی به روش بسته انجام می دهند.

افرادی که با ویژگی بدون اسکار نمی توانند درباره انتخاب عمل بینی به روش باز و بسته تصمیم گیری کنند با انتخاب روش بسته عملی راحت تر خواهند داشت. افرادی که عمل انحراف بینی بدون ایجاد اسکار انجام داده اند در مدت زمان کوتاه به بینی ایده آل خود می رسند. افرادی که یک یا چند عمل بینی داشته اند اما هنوز از بینی خود راضی نیستند ، با جراحی زیبایی بینی به روش بسته ، بینی دلخواه خود را به دست می آورند. هرکسی که بخاطر ناموفقیت  درعمل قبلی یا آسیب دیدگی بعد از عمل بخواهد  شکل بینی را اصلاح کند ، ممکن است درخواست جراحی زیبایی بینی به روش بسته کند. با جراحی بینی باز یا بسته ، شکل و مشکلات تنفسی بینی اصلاح و سلامت بیمار احیا می شود.

 • جراحی رینوپلاستی مشکل تنفسی را بدون هیچ اسکار و دردی از بین می برد.
 • به افرادی که فکر می کنند بینی آنها مناسب چهره نیست بینی ایده آل می دهد
 • به مشکلات کسانی که از عمل بینی قبلی رضایت ندارند ، پایان می دهد.
 • مشکلات افرادی که در نتیجه ضربه، شکل یا سلامت بینی را از دست داده اند حل می کند
 • جراحی زیبایی بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.
 • بعد از 4-2 ساعت ، بیمار حداکثر ظرف یک هفته به زندگی عادی باز می گردد.

Source: www.turabismayilov.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.