هزینه جراحی بینی

عمل زیبایی بینی، مناسب ترین روش برای تغییر شکل بینی پس از بررسی دقیق آناتومی بینی، با در نظر گرفتن انتظارات و خواسته های فرد است. بینی ساختارهای زیادی دارد. مانند بینی بزرگ، بینی کوچک، سربالا، منحرف و غیره. افرادی که شکل بینی خود را دوست ندارند و دچار اختلال اجتماعی یا روانی هستند عمل بینی انجام می دهند.

 

هزینه جراحی بینی

ترجیح جراح قبل از عمل بینی و روند قبل از عمل

قبل از مراجعه به جراح، سعی کنید ویژگی هایی را که در بینی سبب ناراحتی شما می شود و می خواهید تغییر دهید بشناسید. از جراح خود بخواهید که بیماران با ویژگی های مشابه را به شما نشان دهد. به یاد داشته باشید که علوم پزشکی شاخه ای از علم است که به نظرات باز است. متخصصان مختلف ممکن است نظرات متفاوت در مورد یک موضوع داشته باشند. بنابراین، شما می توانید به راحتی جراحی را که شما را بهتر درک می کند و به نظر شما نزدیک تر  است انتخاب کنید.

همچنین توجه داشته باشید که گاهی اوقات شرایطی که درخواست می کنید ممکن است واقع بینانه یا قابل تغییر نباشد. نظر جراح نیز بسیار مهم است.

 

عمل بینی چگونه انجام می شود

با بیهوشی عمومی انجام می شود و حدود 2 ساعت طول می کشد. عمل زیبایی بینی را می توان با دو روش مختلف باز و بسته انجام داد. معمولا روشی که ترجیح داده می شود تکنیک باز است.

 

جراحی بینی باز و بسته:

تفاوت اصلی بین دو تکنیک برش پوست در زیر بینی است. زمانی که عمل جراحی با برش انجام می شود جراحی بینی باز نامیده می شود.  در روش بسته، درست نیست فکر کنیم که برش بینی وجود ندارد.

هدف از هر دو تکنیک،  تغییر ساختارهای تشریحی بینی و شکل دادن به بینی طبق برنامه ریزی قبلی است.

 

کنجکاوی ها در مورد جراحی بینی:

 

چرا زیبایی بینی انجام می شود؟

این فرایند یعنی اصلاح شکل بینی به دلایل مختلف انجام می شود. در میان این دلایل، تمایل به داشتن بینی زیبا ، کوچک کردن بینی، بزرگ کردن بینی، بالا بردن نوک بینی و برداشتن استخوان بینی وجود دارد.

 

آیا در عمل جراحی بینی درد وجود دارد؟

از آنجا که عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، در طول عمل درد وجود ندارد. در حال حاضر نسل جدیدی از پشتیبانی های سیلیکون برای تنفس راحت به جای تامپون ها استفاده می شود که پس از جراحی باعث درد نمی شود.

 

نحوه انتخاب جراح؟

شما باید جراحی را که قرار است عمل را انجام دهد خوب بشناسید. درک جراح از خواسته های شما پس از پایان گفت و گو مهم است. باید موفقیت های قبلی جراح را بررسی کنید. می توانید از جراح بخواهید عمل های قبلی خود را به شما نشان دهد. باید به جراح خود اعتماد داشته باشید.

 

آیا بعد از عمل بینی اسکار وجود خواهد داشت؟

در تکنیک باز، یک برش کوچک در محل اتصال بینی و لب صورت می گیرد و بعد از جراحی ممکن است یک اسکار کوچک وجود  داشته باشد. در روش بسته، از آنجا که برشی صورت نمی گیرد اسکار نیز وجود ندارد.

 

اگر شما نتیجه عملیات را دوست نداشته باشید چه کار باید بکنید؟

برای این دو دلیل وجود دارد: اول اینکه بینی واقعا خوب نشده و حق با بیمار است که از بینی خود ناراضی باشد. دومین دلیل، بینی می تواند زیبا باشد اما ممکن است با صورت سازگار نباشد. آنچه که باید در اینجا انجام شود ارزیابی چهره بیمار و درک آن است که چهره و زیبایی او یک کل هستند.

 

انحراف استخوان بینی چیست؟

انحراف که به عنوان کجی استخوان بینی شناخته می شود، انحراف دیواره استخوانی غضروف در وسط بینی است. افرادی که انحراف بینی دارند اغلب از گرفتگی بینی و مشکل در تنفس شکایت دارند.

 

عمل بینی چه مدت طول می کشد؟

حدود 2-1.5 ساعت طول می کشد. با این حال، در بعضی موارد زمان عمل ممکن است طولانی تر باشد، زیرا نیاز به برداشتن غضروف از گوش یا  دنده دارد.

 

آیا کبودی پس از عمل رخ می دهد؟

بسته به عملیات، ممکن است کبودی و تورم باشد. این کبودی ها از فرد به فرد متفاوت است. در برخی از افراد هیچ کبودی دیده نمی شود. در بعضی افراد ممکن است کبودی بیشتر یا کمتر مشاهده شود. این نیز به دلیل راه حل های مورد نظر در عمل جراحی است.

 

مدت زمان بهبود چقدر است؟

روند بهبود بعد از عمل ممکن است بسته به تکنیک مورد استفاده بیمار در جراحی ، نوع مداخله انجام شده از نظر تکنیک و خصوصیات شخصی متفاوت باشد. میانگین مدت زمان بهبود پس از زیبایی بینی بین 7 تا 10 روز متفاوت است. بسیاری از بیماران به راحتی می توانند بعد از یک هفته به کار یا مدرسه بازگردند.

 

بینی باریک چیست؟

داخل بینی ما به اندازه شکاف یک جعبه چوب کبریت است. این یک مکان بسیار بزرگ نیست. و یک بخش داخل است که دو سوراخ را جدا می کند. چرا در بینی ما دو سوراخ وجود دارد؟ سوراخ های بینی به ترتیب و به نوبت کار می کنند یعنی 3 ساعت یکی و 3 ساعت دیگری.

آیا قبل از جراحی می توان با برنامه فتوشاپ ، شکل بینی بعد از جراحی را نشان داد؟

اگر این برنامه ها را بررسی کنید، در چند روز به یک کاربر ماهر تبدیل خواهید شد. بنابراین، شما می توانید با کار روی عکس خود در خانه قبل از جراحی، بینی مورد نظر را ببینید.

 

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی با توجه به کلینیک و جراح مورد نظر متفاوت است. عناصری مانند چگونگی مداخله در ناحیه بینی ممکن است درهزینه  تعیین کننده باشد. بستگی به کلینیکی که در آن عملیات انجام خواهد شد و  آیا فرد بیمه دارد و چه نوع بیمه ای آن را پوشش می دهد دارد. مهمترین موضوع در یک عملیات رضایت بیمار است.

البته هزینه ها مهم هستند اما همیشه باید در اولویت دوم مورد توجه قرار گیرند. همیشه اولویت باید نتیجه ای باشد که شما را خوشحال می کند.

 

source: gurkankayabasoglu.com

 

همین امروز برای گرفتن زمان مشاوره با مطب دکتر کیوان اخترکاوان تماس بگیرید.

 


دکتر کیوان اخترکاوان بهترین جراح بینی طبیعی ، جراح پلک در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

جهت دریافت مشاوره رایگان عمل بینی و مشاوره رایگان حضوری با دکتر کیوان اخترکاوان با شماره تلفن 09365110973 و 09902771196 تماس حاصل فرمایید


بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.